Özel Yazılım

Mini Bilişim, 2009 yılından itibaren kurumsal bilişim projeleri üzerine çalışan, yenilikçi, katma değeri yüksek ürün ve çözümlerini, kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerine sunmaktadır.

Mini Bilişim, müşterilerine kurumsal internet hizmeti vererek sektörün önde gelen web tasarım firmaları arasında yerini almıştır. Mini Bilişim Web Hizmetleri Departmanı; web sitesi tasarımı, internet reklamcılığı, arama motoru optimizasyonu, kurumsal kimlik çalışmaları, grafik tasarımı hizmetlerini dinamik bir yapı halinde sunmaktadır.

Web / Grafik Tasarım

İnternet siteniz, firmanızın web dünyasındaki kartviziti ve prestijidir. Firmanız için özgün çözümlerimiz ve profesyonel hizmetimiz ile prestijiniz fark yaratsın...

Özel Yazılım

İş hedefleriniz doğrultusunda, ihtiyaçlarınıza daha iyi cevap veren, yüksek performansılı, daha verimli özel yazılım geliştirme hizmetimiz ile stratejik proje ortağınız olma hedefindeyiz.

Donanım

Bilişim ve dijital dünyamızda müşterilerimize en iyi, en hızlı, en güvenilir hizmeti verebilmek için buradayız. Yenilikçi, profesyonellik özelliklerimizi kaybetmeden sizin için çözümler üretiyoruz

Netsis

İşletmenizin yapısına uygun Netsis ürününün ve modüllerinin seçilmesi, seçilen Netsis ürününün uyarlanması, çalışanlarınıza temel Netsis eğitiminin verilmesi gibi hizmetler ile sizinleyiz.

Son Projerimiz

Android | Mini Bilişim

googleplaystore

Android Mini Bilişim

Müşterilerin android cihazları üzerinden Mini Bilişim şirketine daha rahat ulaşım sağlamalarını amaçlayan bir android uygulamasıdır.
Android Mini Bilişim
Android Uygulamamız
SEO Uyumlu Tasarım

Google Partner firması olarak, internet sitenizi arama motorlarında organik olarak üst sıralara getirilme sürecinizi yönetelim.

Mobil Uyumluluk

Tüm ekran çözünürlükleri ve boyutları ile uyumlu, sorunsuz çalışan tasarımlar

Özel Yazılım

Tamamen isteklerinize yönelik, özgün tasarım.

Güvenli

Güvenlik, doğruluk ve dürüstlük değerlerine sahibiz. Bu değer çerçeveler ile beraber iş politikamızı genişletiyoruz.

Müşteri Memnuniyet Önceliği

​​​Müşteri isteklerine açık, şeffaf, hızlı, ve müşteri odaklı bir şekilde yaklaşıp en uygun çözümleri birlikte hayata geçiriyoruz.​

Teknoloji

Tasarım ve yazılım konusundaki uzmanlığımız, hemen her seviyedeki işletmeleri etkileyecek son teknolojiler ile birleştirir.

responsive